تبلیغات
شهر بدعت زده - احسنت به روزنامه جمهوری اسلامی ایران با این درایتش
Designer SiteDesigner E-MailHome

احسنت به روزنامه جمهوری اسلامی ایران با این درایتش

با سلام

امروز از  از توی وبلاگ مخالفین تصوف یک خبر از روزنامه جمهوری اسلامی رو گرفتم و اتفاقی چشمم به سرمقاله ی این روزنامه خورد .با هم می خونیم:

غفلت از فعالیت جریان های انحرافی راه را برای گسترش دامنه تبلیغات این جریان ها باز می كند و گردانندگان محافل مشكوك با استفاده از فرصت به دست آمده از میان جوانان سربازگیری می كنند.
مدتی است متدینین كرج از یك محفل درویشی كه وابسته به یكی از فرقه های منحرف صوفیه است به مسئولین شكایت می برند و حتی فریاد خود را در قالب اعلام خطر از طریق بعضی رسانه ها نیز به گوش مسئولین رسانده اند ولی هیچ اقدامی صورت نگرفته و آن محفل انحرافی باجسارت بیشتری به كار خود ادامه میدهد. كار به جائی رسیده كه سركرده این جماعت منحرف در مراسم شب قدر زبان به بدگوئی نسبت به مراجع عظام تقلید گشود و اهانت های تندی به آنها و به احكام نورانی اسلام كرد. این اهانت ها موجب شد عده ای از مردم متعهد كرج در ادامه راه پیمائی روز جهانی قدس به طرف محل جلسات دراویش بروند و با تجمع و سردادن شعارهائی علیه آنها خواستار برخورد مسئولان با گردانندگان این محفل انحرافی شوند و هشدار دهند كه درصورت كوتاهی مردم خود وارد میدان شده و بساط این جماعت منحرف را جمع خواهند كرد.
از سوی دیگر وهابیون نیز در تعدادی از شهرها و مناطق مرزی فعال تر شده و با كمك های مالی فراوانی كه از خارج دریافت می كنند علاوه بر گسترش فعالیت های خود حتی اقدام به تعرض نسبت به مخالفان خود مینمایند. تازه ترین گزارش ها حكایت از تعرض وهابیون در تركمن صحرا به آن دسته از مردم اهل سنت دارد كه زیربار اعتقادات ارتجاعی وهابیت نمی روند. نمونه های دیگری از این قبیل اقدامات در دیگر مناطق سنی نشین كشور نیز رخ داده كه همگی حكایت از گستاخی وهابیون دارند.
كشور اكنون در شرایطی بسر می برد كه وحدت و همبستگی همه جانبه و جلوگیری از اختلاف و درگیری به هر شكل و در هر جا یك ضرورت است . در چنین شرایطی دشمنان ملت از بیرون مرزها با خط دهی برنامه ریزی و كمك هالی مالی و امكانات درصدد تقویت جریان های انحرافی بر می آیند و تلاش می كنند این جریان ها را كه می توانند در زمان مناسب به مثابه چرخ دشمن عمل می نمایند تقویت كنند.
ترورهای یكی دو ماه اخیر در خوزستان و بلوچستان نیز بخشی از برنامه های دشمن برای ضربه زدن به وحدت ملی و تلاش برای ناامن نشان دادن كشور است . در یكی از روستاهای خاش در شب 21 ماه مبارك رمضان یك روحانی جوان درحالی كه بالای منبر بود و قرآن دردست داشت و مردم را در مسجد موعظه می كرد توسط تروریست ها ترور شد و به شهادت رسید. در همین ماه رمضان در خوزستان نیز یك روحانی ترور شد ولی با تحمل جراحات زنده ماند. این دومین اقدام ترویستی علیه روحانیون در خوزستان در دو ماه اخیر است .
هر چند ممكن است نوع اقداماتی كه برشمرده ایم در نقاط مختلف كشور رخ داده اند تفاوت هائی با همدیگر داشته باشند لكن ریشه همه آنها یكی است . همه این جریان های انحرافی از دراویش كرج گرفته تا وهابیون تركمن صحرا و تروریست هائی كه در بلوچستان و خوزستان جنایت آفریده اند همگی سرانگشتان دشمنان هستند كه ضربه زدن به وحدت آرامش امنیت موفقیت و پیشرفت كشور را نشانه رفته اند. این یك ماده از برنامه های دشمنان ملت ایران است كه اجرای آن اكنون در دستور كار آنان قرار گرفته و برای آن بودجه و امكانات قابل ملاحظه ای در نظر گرفته شده است .
در برابر این جریان های فتنه انگیز و مرموز هوشیاری مسئولان و همبستگی مردم دو راهكار اساسی و موثر هستند كه باید آنها را جدی گرفت . شاید حساسیت مسئولان و حتی مردم نسبت به تروریست ها بیشتر از جریان هائی از قبیل دراویش و وهابیون باشد اما واقعیت اینست كه همواره این جریان های فكری انحرافی هستند كه تروریست ها را پرورش میدهند و به جان جامعه و مردم میاندازند. مفاسدی كه از این جریان های انحرافی در دوران معاصر بروز كرده بیش از آنكه اجتماعی و اقتصادی و اخلاقی باشد سیاسی بود. وابستگی این جریان ها به خارج و استفاده دشمنان از آنها به عنوان یك اهرم برای پیشبرد اهداف خود در مقاطع مختلف بویژه در فرصت ها و شرایط خاص بر كسی پوشیده نیست . تاریخ معاصر سرشار است از خیانت سران این جریان ها و همدستی آنها با استعمارگران كما اینكه پرورش عناصر وابسته و به تعبیر روشن تر سربازگیری از داخل جامعه بویژه نسل جوان برای وارد عمل شدن در مواقع لازم به عنوان پیاده نظام دشمن از جمله واقعیت های ثبت شده در تاریخ معاصر است .
درست است كه ما امروز قدرتمند هستیم ملت هوشیار و استوار است و نظام جمهوری اسلامی دارای اقتدار است ولی هیچیك از این واقعیت ها نمی توانند مجوزی برای كوچك شمردن دشمن باشند. دشمن را نباید فقط در سلاح ها و ساز و برگ نظامیش دید عوامل نفوذی و پیاده نظام دشمن اگر خطرناك تر از تجهیزات نظامی نباشند كمتر از آن نیستند.

روی عکس بالا کلیک کرده و از سایت روزنامه بازدید نمایید.

باز هم از روزنامه جمهوری اسلامی تقدیر می کنیم و آرزوی موفقیت برای

دست اندرکاران اون داریم.


 

 

جای تبلیغ شما


جای تبلیغ شما جای تبلیغ شما
 

امروز :
 دیروز :
 كل :


 كل مطالب :

بدعت در کلام پیشوایان

ارسال های مهم ماه رجب

صوفیه و عرفان

فرقه ذهبیه

بدعت نیوز

فرقه ضاله ی صوفیه

ارسال های مهم ماه شعبان

معرفی كتاب

شعر - بدعتانه

افراد و شخصیت ها

شیخ ما و دست نوشته هایش

دایره المعارف عاشورا

شیوه مبارزه پیامبر اعظم (ص) با نفاق


 

 

 مقالات پژوهشی فراماسونری
 دیدگاه‌ علامه‌ طباطبایی‌ و استاد مطهری‌ درباره‌ صوفیه‌
 فرقه سازی انگلیس در ایران در مقابل آئین آسمانی اسلام
  مناظره ی آیت الله آقا نجفی قوچانی بایكی از دراویش گنابادی
 مخالفت سرسخت امام جمعه بروجرد با بدعت
 صوفی‌ كیست‌؟ تصوف‌ چیست‌؟
 صوفیه وفرهنگ انتظار
 اعتقاد صوفیان درباره ابلیس و دفاع از او در آثار بزرگان صوفیه
 نقد تصوف درآینه دانشمندان اسلامی .عبدالحسین خسروپناه
 عرفان و تصوف و جایگاه آن در اسلام
 وقتی که تلویزیون تبلیغ کند!
 آیت الله نوری همدانی :در اسلام جایی برای تلاش فرقه صوفیه نیست
 خبر جنجالی ساخت خانقاه دراویش و بازتاب آن در سایت سیاسی بازتاب
  استاد دانشگاه قم: پیدایش صوفیه در اسلام ، مسیحیان و هندوها
 حقایقی از پشت صحنه درگیری دراویش در قم
 نقش خانقاهها در سیر تصوف
 فراماسونر لژ پهلوی یا قطب فرقه ذهبیه احمدیه؟
 حسینیه یا خانقاه!
 چای احمد و ساخت خانقاه در دزفول
 دور نمای تصوف در ایران
 تشیع در آمریکاى امروز
 توطئه فرقه ذهبیه در مشهد
 باصوفیان ناصاف
 نامه به ریاست جمهوری
 بدعتی مشركانه

 

 

 

monadi


 

 

 

طراحی این قالب توسط وحید عالمی (ایرانیان گرافیک) صورت گرفته است . هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز میباشد